Author: m***t
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: حلو نفس السبا
顏色: 黃色
Price: NT$65
| Material | Polyester |
| Batteries Included | No |
| Color | Yellow |
| Type | EarPick |
| Power Supply | None |
| 長度 | 1 cm |
| 寬度 | 1 cm |
| 高度 | 23 cm |
| SKU | sh25012076679745374 |
Author: m***t
Date:
Review: حلو نفس السبا
顏色: 黃色
Author: w***s
Date:
Review: Good ear candles and good quality same as the pic
顏色: 黃色
Author: c***2
Date:
Review: Works good, functional, easy to use, good quality, will order again
顏色: 黃色
Author: r***7
Date:
Review: ممتازه وتريّح الاذن من الهوا 👌🏻👌🏻👌🏻👌🏻👌🏻❤️❤️❤️❤️
顏色: 黃色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.