Price: NT$397
Original Price: NT$498
| Texture | Liquid |
| Color | 10 PCs |
| Type | Sheet Masks |
| Skin Type | Sensitive |
| Benefits | Non-Acnegenic |
| Effect | Hydrating |
| 高度 | 3.4 cm |
| 寬度 | 13.2 cm |
| 長度 | 18 cm |
| SKU | sb25070803882022580 |
Brand Name: RNW
Brand Page: https://m.shein.tw/Brands/RNW-sc-014485232.html
Quality: 7589340 people said the quality is very good!
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.