Author: k***4
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: So long than I thought and it’s so so great ❤️
顏色: 彩色
尺寸: 3m
Price: NT$61
Original Price: NT$66
| Material | Copper |
| Length | 1-2m |
| Features | Fast Charging |
| Color | Multicolor |
| Interface | USB A to Lightning |
| Type | Phone Cables |
| Brand Compatibility | Apple |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| MFi Certified | Yes |
| Compatible Devices | Tablets |
| Fast Charging | Yes |
| Peak Current (A) | 3A |
| Power | 12W |
| SKU | sw2405151174447215 |
Author: k***4
Date:
Review: So long than I thought and it’s so so great ❤️
顏色: 彩色
尺寸: 3m
Author: r***e
Date:
Review: Works well, great price
顏色: 彩色
尺寸: 2m
Author: a***h
Date:
Review: Love the color 💕💕 Good quality 😍❤️ nice color and no smell also fit good
顏色: 彩色
尺寸: 1m
Author: m***e
Date:
Review: Good length. And the colours make them fun
顏色: 彩色
尺寸: 3m
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.