Author: n***g
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 感覺很好我很喜歡啊不錯不錯嗯嗯嗯不錯不錯
顏色: 銀色
Price: NT$35
| Material | Zinc Alloy |
| Pattern Type | Letter |
| Season | Fall |
| Style | Simple |
| Occasion | Holiday |
| Festivals | Christmas |
| Color | Silver |
| Type | 3D Decoration |
| 高度 | 0.15 cm |
| 長度 | 1 cm |
| 寬度 | 0.6 cm |
| SKU | sb25070367189141179 |
Author: n***g
Date:
Review: 感覺很好我很喜歡啊不錯不錯嗯嗯嗯不錯不錯
顏色: 銀色
Author: k***0
Date:
Review: 商品正確,物美價廉👍👍👍
顏色: 銀色
Author: y***b
Date:
Review: 就是非常便宜呀也很好用
顏色: 銀色
Author: q***_
Date:
Review: 酷酷風格的叉叉鑽飾💎
顏色: 銀色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.