Author: l***2
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: CP值高: 讚 易穿戴: 跟圖片符合 讚讚讚!!
顏色: 金色
Price: NT$272
Original Price: NT$286
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Gold |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Elastic Mesh Cap |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Short Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| 淨重 | 145 g |
| 長度 | 28 cm |
| 頭圍 | 58 cm |
| SKU | sb2211212067677286 |
Author: l***2
Date:
Review: CP值高: 讚 易穿戴: 跟圖片符合 讚讚讚!!
顏色: 金色
Author: C***e
Date:
Review: 易穿戴: 很好穿戴 戴起來很好看,很舒服,會回購
顏色: 金色
Author: h***h
Date:
Review: CP值高: 這個價格來說品質很好,長得也真 易穿戴: 沒附法網,但試過其實紮好頭髮也可以直接戴 佩戴舒适: 裡面的布很舒服,不會札頭皮(補充:剛來要自己修劉海
顏色: 金色
Author: 4***x
Date:
Review: 質感還不錯 拿到之後是可以直接戴的程度 稍微梳一下就可以直接上頭了
顏色: 金色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.