Author: c***8
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 有sim插卡的平板電腦很方便
顏色: 黑色
Price: NT$3,081
Original Price: NT$3,336
| Material | Silicone |
| Batteries Included | Yes |
| Features | None |
| Screen Resolution | 1024 x 600 |
| Color | Black |
| Screen Size | 8" |
| Operating System | Android |
| CPU Brand | MTK |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| Battery Type | UN 3481 |
| Screen Size Range | 7" & Under |
| Wireless Communication Technology | Wi-Fi |
| Cell Capacity | under 4000mAh |
| SKU | se25061794424904424 |
Brand Name: TenYide
Brand Page: https://m.shein.tw/Brands/TenYide-sc-0145081389.html
Quality: 8023147 people said the quality is very good!
Author: c***8
Date:
Review: 有sim插卡的平板電腦很方便
顏色: 黑色
Author: k***r
Date:
Review: great quality
顏色: 黑色
Author: c***8
Date:
Review: 10.1英吋的平板電腦不錯用
顏色: 黑色
Author: z***4
Date:
Review: 雖然這一次來的比較慢,但是整體後續的服務是ok的謝謝您!🎉🎉🎉
顏色: 黑色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.