Author: 8***3
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 超級棒棒有夠喜歡有夠棒超級喜愛讚讚呦
顏色: 灰色
Price: NT$227
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | wear and go wig |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Grey |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Medium Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Kinky Curly |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| 淨重 | 170 g |
| 長度 | 25 cm |
| 頭圍 | 55 cm |
| SKU | sb2408012874708820 |
Author: 8***3
Date:
Review: 超級棒棒有夠喜歡有夠棒超級喜愛讚讚呦
顏色: 灰色
Author: c***y
Date:
Review: Easy to wear: nice quality
顏色: 灰色
Author: a***8
Date:
Review: very good it's for a dress up party 🥳
顏色: 灰色
Author: M***a
Date:
Review: Great product and good quality for the price and quality
顏色: 灰色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.