Author: y***a
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: CP值高: 高 易穿戴: 容易使用 佩戴舒适: 舒適 髮型時尚度: 大卷度自然 配戴舒適但是頭圍較大
顏色: 鏽棕色
Price: NT$316
Original Price: NT$333
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Rust Brown |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Extra Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Body Wave |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| 淨重 | 230 g |
| 長度 | 80 cm |
| 頭圍 | 58 cm |
| SKU | sb25042564824467996 |
Author: y***a
Date:
Review: CP值高: 高 易穿戴: 容易使用 佩戴舒适: 舒適 髮型時尚度: 大卷度自然 配戴舒適但是頭圍較大
顏色: 鏽棕色
Author: c***t
Date:
Review: 商品品質,顏色,外型都跟照片與說明一樣,也與網站展示的沒有差異。Shien真的是一個非常值得信賴(以我買了數十次的購物經驗,從來沒有缺漏件,商品也都很快就寄送到達),可以安心購物,商品都物超所值的好網站,已經非常習慣在上面購買幾乎是八成以上的生活用品了。
顏色: 鏽棕色
Author: w***m
Date:
Review: 用突破突破與鼓鼓的源頭推特用突破突破與台灣特派員
顏色: 鏽棕色
Author: k***4
Date:
Review: CP值高: 讚
顏色: 鏽棕色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.