Author: i***y
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 很愛在這買東西 出貨快 選擇多 退貨不囉嗦
顏色: 彩色
Price: NT$38
| Material | Stainless Steel |
| Target Use Body Part | Whole Body |
| Color | Multicolor |
| Function | Massage |
| Type | Head Massage Tool |
| 長度 | 18 cm |
| 寬度 | 1 cm |
| 高度 | 1 cm |
| SKU | sb251117509251036163 |
Author: i***y
Date:
Review: 很愛在這買東西 出貨快 選擇多 退貨不囉嗦
顏色: 彩色
Author: 中***姬
Date:
Review: 東西雖然便宜但品質也很棒
顏色: 彩色
Author: s***5
Date:
Review: like very very nice
顏色: 彩色
Author: h***y
Date:
Review: Love it, very useful and hopefully can help with depuffing my face
顏色: 彩色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.