Author: k***1
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Works very well
顏色: 紅色
尺寸: 均碼
Price: NT$911
| Material | Iron |
| Occasion | Vacation |
| Color | Red |
| Type | Photon Skin Rejuvenation Instrument |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| Batteries Included | No |
| Batteries Required | No |
| 長度 | 43 cm |
| 寬度 | 16 cm |
| 高度 | 9 cm |
| SKU | sb260309171080736780418 |
Author: k***1
Date:
Review: Works very well
顏色: 紅色
尺寸: 均碼
Author: s***8
Date:
Review: مرااااااااااااااا حلوووووووووووووووووووو وجميل 💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗
顏色: 紅色
尺寸: 均碼
Author: F***8
Date:
Review: ماجربته لسي 🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸✈️✈️✈️✈️😂😂🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸
顏色: 紅色
尺寸: 均碼
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.