Author: k***a
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 易穿戴: 容易上手 佩戴舒适: 配戴透氣,不悶熱,造型好看
顏色: 棕色
Price: NT$271
Original Price: NT$286
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Brown |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| 淨重 | 200 g |
| 長度 | 70 cm |
| 頭圍 | 58 cm |
| SKU | sb25021833573346267 |
Author: k***a
Date:
Review: 易穿戴: 容易上手 佩戴舒适: 配戴透氣,不悶熱,造型好看
顏色: 棕色
Author: a***8
Date:
Review: 好看,質量不錯,我很喜歡
顏色: 棕色
Author: w***g
Date:
Review: 已經購買非常多次了,這個髮型非常好看
顏色: 棕色
Author: l***1
Date:
Review: 😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁
顏色: 棕色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.