Author: b***4
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Nice product
顏色: 紫色
Price: NT$319
Original Price: NT$336
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Purple |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Elastic Mesh Cap |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| 淨重 | 270 g |
| 長度 | 71 cm |
| 頭圍 | 58 cm |
| SKU | sb2208094518980398 |
Author: b***4
Date:
Review: Nice product
顏色: 紫色
Author: s***y
Date:
Review: 很棒cp值很高推薦購買唷
顏色: 紫色
Author: k***1
Date:
Review: Goooooooooood
顏色: 紫色
Author: S***a
Date:
Review: CP值高: 十分的好用會在購買!
顏色: 紫色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.