Author: p***3
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 非常合身材質也很好非常棒
顏色: 灰色
尺寸: 均碼
Price: NT$78
Original Price: NT$84
| Material | Nylon |
| Composition | 80% Polyamide |
| Color | Black |
| Type | Hand Belt |
| 長度 | 53 cm |
| 寬度 | 25 cm |
| 高度 | 0.15 cm |
| SKU | sb2310230545941424 |
Brand Name: VBOSI
Brand Page: https://m.shein.tw/Brands/VBOSI-sc-0142104690.html
Quality: 8206078 people said the quality is very good!
Author: p***3
Date:
Review: 非常合身材質也很好非常棒
顏色: 灰色
尺寸: 均碼
Author: O***r
Date:
Review: Very goooood
顏色: 黑色
尺寸: 均碼
Author: g***8
Date:
Review: 已經多次在這邊購買東西,每次購買的商品都很多種類,目前都沒有缺少過商品品質也都可以
顏色: 黑色
尺寸: 均碼
Author: C***e
Date:
Review: 晚上帶這個睡覺應該會比較舒服打呼聲音會比較小
顏色: 白色
尺寸: 均碼
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.