Price: NT$412
Original Price: NT$454
| Material | Glass |
| Power Supply | Car Charger |
| Style Type | A |
| Light Source | Tungsten Halogen Lamp |
| Type | Bulbs(Halogen) |
| Voltage | 12V |
| Power | 55W |
| Color Temperature | 3200K |
| Lumens | 2000LM |
| SKU | sq260304111883805312080 |
Brand Name: PHILIPS
Brand Page: https://m.shein.tw/Brands/PHILIPS-sc-0141748565.html
Quality: 2362522 people said the quality is very good!
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.