Author: n***4
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 照片與實品無誤、品質不錯
顏色: 杏色
Price: NT$93
| Color | Apricot |
| Type | Nail Repair Solution |
| Benefits | Vegan |
| Effect | Moisturizing |
| 長度 | 5 cm |
| 寬度 | 6 cm |
| 高度 | 1.4 cm |
| SKU | sb251211164942910393953 |
Author: n***4
Date:
Review: 照片與實品無誤、品質不錯
顏色: 杏色
Author: L***a
Date:
Review: Have to use over a long period to see result. Easy to use.
顏色: 杏色
Author: a***E
Date:
Review: Thank youu sheinnnnnnnnnn
顏色: 杏色
Author: d***r
Date:
Review: ✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅
顏色: 杏色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.