Author: t***6
Date:
Review: 收到貨還未開始使用,但還是很期待它的效果。
尺寸: 30pcs
Price: NT$70
Original Price: NT$79
| Material | ABS |
| Power Supply | None |
| Batteries Included | No |
| Target Use Body Part | Abdomen |
| Type | Acupuncture Point Map |
| 長度 | 7 cm |
| 寬度 | 10.2 cm |
| 高度 | 0.1 cm |
| SKU | sb260217172545531317230 |
Author: t***6
Date:
Review: 收到貨還未開始使用,但還是很期待它的效果。
尺寸: 30pcs
Author: m***d
Date:
Review: For a client hope to be good
尺寸: 30pcs
Author: m***m
Date:
Review: i really like it !!!
尺寸: 30pcs
Author: j***s
Date:
Review: I’m very happy and satisfied with my recent Shein purchase! All the items arrived well-packaged and in good condition. The quality honestly exceeded my expectations for the price. The fabric feels comfortable, soft, and not too thin. The stitching is neat, and there were no loose threads or damages.
尺寸: 30pcs
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.