Author: 比***啦
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 已回購很多次的假髮 我覺得它是一次性的😂
顏色: Dark Brown
Price: NT$262
Original Price: NT$301
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Dark Brown |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| 淨重 | 235 g |
| 長度 | 61 cm |
| 頭圍 | 58 cm |
| SKU | sb25022750003475937 |
Brand Name: SHUDUO
Brand Page: https://m.shein.tw/Brands/SHUDUO-sc-0142100071.html
Quality: 7513975 people said the quality is very good!
Author: 比***啦
Date:
Review: 已回購很多次的假髮 我覺得它是一次性的😂
顏色: Dark Brown
Author: 比***啦
Date:
Review: CP值高: 這個頭髮我已經回購好多次了
顏色: Dark Brown
Author: 燕***婷
Date:
Review: 很棒,我很喜歡💕,超級喜歡💕。
顏色: Dark Brown
Author: 比***啦
Date:
Review: 這頂假髮我回購第二次了 很像真的 CP值高 真的可以買!!!
顏色: Dark Brown
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.