Author: w***4
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 超讚的出貨速度,超讚的商品品質,超讚的CP值。實品如同照片一樣無差別,非常推薦給大家,會繼續回購。
顏色: 彩色
尺寸: 均碼
Price: NT$43
| Material | ABS |
| Pattern Type | Christmas |
| Shapepattern | Other |
| Style | Simple |
| Occasion | Wedding |
| Festivals | Christmas |
| Color | Multicolor |
| Type | Face Glitter & Gems |
| Body Part | Face Rhinestones |
| Batteries Included | No |
| 高度 | 1 cm |
| 寬度 | 8.5 cm |
| 長度 | 8.5 cm |
| SKU | sb25050785090300125 |
Author: w***4
Date:
Review: 超讚的出貨速度,超讚的商品品質,超讚的CP值。實品如同照片一樣無差別,非常推薦給大家,會繼續回購。
顏色: 彩色
尺寸: 均碼
Author: K***y
Date:
Review: 很棒!真的是很不錯的商品!
顏色: 彩色
尺寸: 均碼
Author: i***5
Date:
Review: 有點塑膠感希望貼上臉不明顯
顏色: 彩色
尺寸: 均碼
Author: e***1
Date:
Review: 商品出貨非常快 還未使用,希望可以黏得持久
顏色: 彩色
尺寸: 均碼
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.