Author: c***4
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: very nice 👍
顏色: 粉色
尺寸: 均碼
Price: NT$44
| Material | ABS |
| Pattern Type | Graphic |
| Shapepattern | Other |
| Style | Simple |
| Occasion | Wedding |
| Festivals | Christmas |
| Color | Pink |
| Type | Face Glitter & Gems |
| Body Part | Face Rhinestones |
| Batteries Included | No |
| 高度 | 1 cm |
| 寬度 | 8.5 cm |
| 長度 | 8.5 cm |
| SKU | sb2406045066816356 |
Author: c***4
Date:
Review: very nice 👍
顏色: 粉色
尺寸: 均碼
Author: h***5
Date:
Review: 商品品質包裝良好 價錢很優惠超划算 讚讚讚👍👍👍
顏色: 粉色
尺寸: 均碼
Author: s***y
Date:
Review: 顏色鮮艷質感好 到貨迅速商品佳 期待回購
顏色: 粉色
尺寸: 均碼
Author: a***6
Date:
Review: 愛美愛出色的女人,一定要買這商品來妝扮
顏色: 粉色
尺寸: 均碼
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.