Author: B***y
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 非常辣很棒推薦可以買
顏色: 酒紅色
Price: NT$278
Original Price: NT$319
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Burgundy |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Extra Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| 淨重 | 220 g |
| 長度 | 75 cm |
| 頭圍 | 58 cm |
| SKU | sb25071621331181184 |
Brand Name: SHUDUO
Brand Page: https://m.shein.tw/Brands/SHUDUO-sc-0142100071.html
Quality: 8534959 people said the quality is very good!
Author: B***y
Date:
Review: 非常辣很棒推薦可以買
顏色: 酒紅色
Author: m***n
Date:
Review: 👍👍👍👍👍👍😭😭😍讚讚
顏色: 酒紅色
Author: 8***5
Date:
Review: 好看
顏色: 中紫紅色
Author: k***o
Date:
Review: Yes it’s sooo beautiful I love it
顏色: 亞麻棕
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.