Author: a***1
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 包裝得很仔細,非常細心的賣家!價格很實惠,值得推薦的好賣家👍🏻👍🏻👍🏻有機會會再回購!!
顏色: 彩色
Price: NT$314
Original Price: NT$330
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Multicolor |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Elastic Mesh Cap |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Body Wave |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| 淨重 | 270 g |
| 長度 | 63 cm |
| 頭圍 | 58 cm |
| SKU | sb2209291637147417 |
Author: a***1
Date:
Review: 包裝得很仔細,非常細心的賣家!價格很實惠,值得推薦的好賣家👍🏻👍🏻👍🏻有機會會再回購!!
顏色: 彩色
Author: s***6
Date:
Review: 好看!卷度我很喜歡✌🏻✌🏻
顏色: 彩色
Author: Y***u
Date:
Review: 好好好好奧好好好好好
顏色: 彩色
Author: s***1
Date:
Review: 超讚!!!!!!!!!!!
顏色: 彩色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.