Author: B***n
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: very good 👍
顏色: 彩色
Price: NT$297
Original Price: NT$313
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Multicolor |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Elastic Mesh Cap |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Y2K |
| Curl | Body Wave |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| 淨重 | 280 g |
| 長度 | 66 cm |
| 頭圍 | 58 cm |
| SKU | sb2405232942514474 |
Author: B***n
Date:
Review: very good 👍
顏色: 彩色
Author: 8***0
Date:
Review: 還沒使用,但很期待跟另一個一樣好用好看。
顏色: 彩色
Author: p***4
Date:
Review: 很棒推推👍👍👍👍👍👍👍
顏色: 彩色
Author: R***e
Date:
Review: 看起來很漂亮。價格也不會太貴。
顏色: 彩色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.