Author: J***J
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 看到評價不錯~買來給家人試用看看~希望有效~
顏色: 彩色
尺寸: 1pcs
Price: NT$80
Original Price: NT$102
| Material | Acrylic |
| Power Supply | None |
| Color | Multicolor |
| Target Use Body Part | Waist |
| Type | Patches |
| 長度 | 7 cm |
| 寬度 | 7 cm |
| 高度 | 4 cm |
| SKU | sb2410182712212273 |
Author: J***J
Date:
Review: 看到評價不錯~買來給家人試用看看~希望有效~
顏色: 彩色
尺寸: 1pcs
Author: s***0
Date:
Review: 植物性艾草精華塗抹試用,目前可以幾天之後就知道
顏色: 彩色
尺寸: 1pcs
Author: t***1
Date:
Review: 這產品喜歡,一打開就有那淡淡地草藥味,擦起來脖頸馬上就有熱熱的感覺...
顏色: 彩色
尺寸: 1pcs
Author: v***8
Date:
Review: 看似緩解痠痛專用,如好用會回購
顏色: 彩色
尺寸: 1pcs
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.