Author: j***5
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 筆身很有設計感,顏面很顯色,雙色設計滿足化妝需求。
顏色: 彩色
尺寸: 均碼
Price: NT$72
| Color | Multicolor |
| Benefits | Oil-Free |
| Finish | Natural |
| Texture | Stick |
| Type | Contour Stick |
| 高度 | 2.2 cm |
| 長度 | 11.2 cm |
| 寬度 | 3.8 cm |
| SKU | sb2305253421016136 |
Author: j***5
Date:
Review: 筆身很有設計感,顏面很顯色,雙色設計滿足化妝需求。
顏色: 彩色
尺寸: 均碼
Author: m***9
Date:
Review: 外觀很好看感覺也很高貴 還沒使用過,希望好用
顏色: 彩色
尺寸: 均碼
Author: J***N
Date:
Review: 質地不錯顏色不會太誇張也非常好卸妝
顏色: 彩色
尺寸: 均碼
Author: c***3
Date:
Review: 輪廓棒還不錯使用,高光棒就普普
顏色: 彩色
尺寸: 均碼
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.