Price: NT$67
Original Price: NT$68
| Material | TPE |
| Pattern Type | Plain |
| Driver Unit | 14.2mm |
| Ear Coupling Style | Ear Buds (Intra-Concha) |
| Impedance Range | up to 32 Ω |
| Function | Built In Microphone |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| Type | In-ear |
| Noise Cancelling | None |
| Headphones Jack | 3.5 mm |
| SKU | se260420170214498337837 |