Author: f***0
Date:
Review: 超好用的!!!!!也不傷手!!
顏色: 粉色
尺寸: 均碼
Price: NT$86
Original Price: NT$114
| Material | ABS |
| Color | White |
| Power Supply | Battery Powered(Others Battery) |
| Batteries Included | No |
| Batteries Required | 1pc AAA |
| 長度 | 7 cm |
| 寬度 | 7 cm |
| 高度 | 3.2 cm |
| SKU | sb260427222634734825269 |
Brand Name: Teckwe
Brand Page: https://m.shein.tw/Brands/Teckwe-sc-014435097.html
About: 最新技術:檢查!找到您目前痴迷的所有科技產品,從藍牙耳機到揚聲器、風扇、流行的美容小工具等等!
Quality: 9384394 people said the quality is very good!
Author: f***0
Date:
Review: 超好用的!!!!!也不傷手!!
顏色: 粉色
尺寸: 均碼
Author: a***1
Date:
Review: 很好用又很便宜又很方便
顏色: 白色
尺寸: 均碼
Author: g***m
Date:
Review: مو حلوه خلت الاظفر هلال ❌❌❌❌❌ ♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️ ♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️ ♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️ ♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️ ♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️ ♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️ ♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️ ♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️ ♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️ ♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️ ♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️ ♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️ ♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️ ♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️ ♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️ ♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️
顏色: 粉色
尺寸: 均碼
Author: S***a
Date:
Review: Same as the picture 😍 add like if you get benefit ♥️ ذات الصّورة 😍لايك اذا استفدتي لاقدر دومًا شارك صور ♥️♥️
顏色: 白色
尺寸: 均碼
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.