Price: NT$52
Original Price: NT$63
| Material | Glass |
| Pattern Type | Colorblock |
| Color | Multicolor |
| Occasion | Holiday |
| Features | Portable |
| Style | Minimalist |
| Type | Desktop Mirror |
| Power Supply | None |
| Applicable Scene | Bedroom |
| Mounting Type | Tabletop Mount |
| Frame Material | ABS |
| Specular Material | Glass |
| Shapepattern | Square |
| 高度 | 1.2 cm |
| 長度 | 12.5 cm |
| 寬度 | 18.5 cm |
| SKU | sb260414160454661125148 |