Author: a***6
Date:
Review: 👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍
顏色: 彩色
尺寸: 均碼
Price: NT$65
| Skin Type | Dry |
| Color | Multicolor |
| Benefits | Cruelty-Free |
| Texture | Balm |
| Type | Lip Balms |
| 高度 | 6.2 cm |
| 長度 | 4.25 cm |
| 淨重 | 4 g |
| 寬度 | 4.25 cm |
| SKU | sb2405305750810808 |
Brand Name: SlowSunday
Brand Page: https://m.shein.tw/Brands/SlowSunday-sc-0145821509.html
About: 由可持續和食品級面料製成的精选和高級必需品,注重品質。
Quality: 1298596 people said the quality is very good!
Author: a***6
Date:
Review: 👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍
顏色: 彩色
尺寸: 均碼
Author: T***p
Date:
Review: 粉嫩的小草莓盒蓋很可愛
顏色: 彩色
尺寸: 均碼
Author: w***8
Date:
Review: 太黏
顏色: 彩色
尺寸: 均碼
Author: n***8
Date:
Review: I love it so much and it smells like some sort of strawberry cheesecake also it’s THICKKKK so love it sm for winter and it comes with a cute spoon (pls like my comment)
顏色: 彩色
尺寸: 均碼
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.