Author: n***.
Date:
Review: جميل جدا 👌👌👌👌👌👌👌👌
顏色: 白色
尺寸: 均碼
Price: NT$35
| Material | ABS |
| Pattern Type | Geometric |
| Shapepattern | Oblong |
| Style | Simple |
| Festivals | Christmas |
| Color | White |
| Type | Face Glitter & Gems |
| Body Part | Face Rhinestones |
| Batteries Included | No |
| 高度 | 0.1 cm |
| 寬度 | 8 cm |
| 長度 | 10 cm |
| SKU | sb260331172634153872899 |
Brand Name: STARTTOOS
Brand Page: https://m.shein.tw/Brands/STARTTOOS-sc-0142852609.html
Quality: 8311524 people said the quality is very good!
Author: n***.
Date:
Review: جميل جدا 👌👌👌👌👌👌👌👌
顏色: 白色
尺寸: 均碼
Author: h***3
Date:
Review: ميبلللللل جميللللللل جميلللللللل جميللللل جميبلللللل جميللللللل جميلللللللل جميللللل جميبلللللل جميللللللل جميلللللللل جميللللل جميبلللللل جميللللللل جميلللللللل جميللللل ل جميللللللل جميلللللللل جميللللل جميبلللللل جميللللللل جميلللللللل جميللللل جميبلللللل جميللللللل جميلللللللل جميللللل جميبلللللل جميللللللل جميلللللللل جميللللل ميبلللللل جميللللللل جميلللللللل جميللللل جميبلللللل جميللللللل جميلللللللل جميللللل جميبلللللل جميللللللل جميلللللللل جميللللل جميبلللللل جميللللللل جميلللللللل جميللللل ل جميللللللل جميلللللللل جميللللل جميبلللللل جميللللللل جميلللللللل جميللللل جميبلللللل جميللللللل جميلللللللل جميللللل جميبلللللل جميللللللل جميلللللللل
顏色: 白色
尺寸: 均碼
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.