Price: NT$152
Original Price: NT$168
Blue
Purple
White
Black
Red
| Material | ABS |
| Driver Unit | 8mm |
| Ear Coupling Style | Ear Buds (Intra-Concha) |
| Impedance Range | up to 32 Ω |
| Function | Built In Microphone |
| Batteries Included | No |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| Type | In-ear |
| Water Resistance Level | No Waterproof |
| Noise Cancelling | Noise Cancellation for Voice Call |
| Headphones Jack | 3.5 mm |
| SKU | se260414161924898760477 |