Price: NT$5,618
Original Price: NT$9,363
| Material | Human Hair |
| Hair Color | Trendy Color |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | S99JB/613 |
| Type | Lace Front Wigs |
| Human Hair Origin | Burmese Hair |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Wigs Design | Medium Wigs |
| Heat Tolerence | 200 |
| Gender | Women |
| Curl | Straight Hair |
| Lace Color | Transparent |
| Density | Fuller |
| Human Hair Content | 100% |
| Material Details | Human Hair |
| 淨重 | 195 g |
| 頭圍 | 57.15 cm |
| 長度 | 40.64 cm |
| SKU | sb260423150442661521769 |