Author: n***4
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: جميع الاغراض رائعه شي ان 0/1000 Write 20 characters to earn 5 points Finish
顏色: 白色
Price: NT$27,396
| Color | Ultramarine |
| Connection Method | WiFi |
| Interface | Type C |
| Brand | Apple |
| Model | Apple iPhone 16 |
| Network | 5G |
| Screen Size | 6.1" |
| Wireless network technology | Wi-Fi |
| Operating System | iOS 16 |
| Screen Type | OLED |
| Rear Camera | 64MP |
| Positioning | Positioning |
| Version | International |
| Condition | Used |
| SIM Card Size | Nano |
| SIM Card Slot Count | Dual SIM |
| Biometric Security Feature | None |
| Cellular Phone Refresh Rate | Up to 60 Hz |
| Cell Phone Resolution | 2560 x 1440 |
| Video Capture Resolution | 1080P |
| Phone Battery Capacity | 3274mAh |
| Battery Type | UN 3091 |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| CPU Brand | Apple |
| CPU Model | A18 |
| SKU | sw25091704334642096 |
Brand Name: Apple
Brand Page: https://m.shein.tw/Brands/Apple-sc-014441901.html
Quality: 786902 people said the quality is very good!
Author: n***4
Date:
Review: جميع الاغراض رائعه شي ان 0/1000 Write 20 characters to earn 5 points Finish
顏色: 白色
Author: I***a
Date:
Review: 🖤
顏色: 白色
Author: ب***م
Date:
Review: حلوه واصلي
顏色: 群青色
Author: r***9
Date:
Review: راضي جدا
顏色: 白色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.