Author: c***i
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍
顏色: 黑色
尺寸: 均碼
Price: NT$40
| Material | PP |
| Pattern Type | Colorblock |
| Shapepattern | Rectangular |
| Features | Flexible |
| Ideal for | Men |
| Handle Material | Plastic |
| Hair Type | Straight Hair |
| Bristle Material | Plastic |
| Color | Baby Blue |
| Type | Wide Tooth Comb |
| Specification | Sets |
| Batteries Included | No |
| 長度 | 15.5-21.5 cm |
| 寬度 | 2.5-6 cm |
| 高度 | 0.3 cm |
| SKU | sb2304229050575375 |
Author: c***i
Date:
Review: 👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍
顏色: 黑色
尺寸: 均碼
Author: j***t
Date:
Review: 多件又實用,價格也漂亮,如果喜歡我的評論請幫我點個心謝謝❤️
顏色: 黑色
尺寸: 均碼
Author: 8***7
Date:
Review: 套組買起來這樣很划算
顏色: 黑色
尺寸: 均碼
Author: s***9
Date:
Review: وااااو يهبلوووووووووون بنااااات انصحككككم فيييييهم وااااو مريحااااات لللشعررر وتقدرييييييييين تسووووووويييين اي تسريييحه بيييييهم
顏色: 黑色
尺寸: 均碼
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.