Author: t***6
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 超級好買,東西都物超所值!
顏色: 彩色
Price: NT$45
Original Price: NT$50
| Material | PET |
| Style | Simple |
| Festivals | Other |
| Color | Multicolor |
| Type | Pattern Stickers |
| 高度 | 0.1 cm |
| 長度 | 10 cm |
| 寬度 | 8 cm |
| SKU | sb260128093366709808390 |
Author: t***6
Date:
Review: 超級好買,東西都物超所值!
顏色: 彩色
Author: x***r
Date:
Review: 漂亮的😘
顏色: 彩色
Author: h***s
Date:
Review: love it thank you so much
顏色: 彩色
Author: s***r
Date:
Review: Loved this product it’s great and I am gonna but again
顏色: 彩色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.