Author: R***d
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: True to its picture
顏色: 黑色
Price: NT$378
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Black |
| Type | No Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Small to Medium Curls |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| 淨重 | 280 g |
| 長度 | 75 cm |
| 頭圍 | 58 cm |
| SKU | sb2402179827144428 |
Author: R***d
Date:
Review: True to its picture
顏色: 黑色
Author: d***r
Date:
Review: Esta peluca es muyyyyyy hermosa me encanta se ve muy real
顏色: 黑色
Author: V***a
Date:
Review: Hermosa 🤩
顏色: 黑色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.