Author: X***n
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 還未使用,感覺不錯。
顏色: 黑色 | 尺寸: 白光6燈2Pcs | 1 photo(s)
Price: NT$113
Original Price: NT$146
White Light 6 Lamps 2Pcs
White Light 9 Lamps 2Pcs
White Light 8 Lamps 2Pcs
| Material | ABS |
| Color | Black |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| Light Source | LED Lights |
| Type | Single Row Led Bar |
| Voltage | 12V |
| Power | 5W |
| Color Temperature | 6000K |
| Lumens | 3000~4000LM |
| SKU | sq2409101125541474 |
Overall Rating: 4.95/5
Author: X***n
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 還未使用,感覺不錯。
顏色: 黑色 | 尺寸: 白光6燈2Pcs | 1 photo(s)
Author: g***2
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 物超所值~值得再回購👍👍👍不錯喔!
顏色: 黑色 | 尺寸: 白光6燈2Pcs
Author: 8***9
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Gooddddddddddd
顏色: 黑色 | 尺寸: 白光6燈2Pcs
Author: 8***9
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 好好好好好好好好好好好
顏色: 黑色 | 尺寸: 白光6燈2Pcs