Author: k***5
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Be g g hbhbububuninini
顏色: 彩色
Price: NT$371
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Multicolor |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| 淨重 | 235 g |
| 長度 | 73 cm |
| 頭圍 | 58 cm |
| SKU | sb260312132276001569510 |
Overall Rating: 4.75/5
Author: k***5
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Be g g hbhbububuninini
顏色: 彩色
Author: b***a
Rating: 4/5 ★★★★☆
Date:
Review: I absolutely LOVE it and the colours are gorgeous but it would have been unwearable without styling as it was a bit tangle and messy (hence four stars). I always straighten my wigs anyway so wasn’t an issue for me. Very soft hair too!
顏色: 彩色 | 2 photo(s)
Author: p***e
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: とても可愛いです。
顏色: 彩色 | 2 photo(s)
Author: G***i
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
顏色: 彩色