Author: r***2
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
顏色: Dark Brown
Price: NT$287
| Material | Matte Silk |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | wear and go wig |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Black |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Medium Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 150 |
| 淨重 | 180 g |
| 長度 | 40 cm |
| 頭圍 | 55 cm |
| SKU | sb260103212122914147492 |
Overall Rating: 5.00/5
Author: r***2
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
顏色: Dark Brown
Author: A***a
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Amei demais! E ainda veio com Wig Cap
顏色: Black-brown