Author: m***a
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: this very beatiful and it is soft no regrets at all.
顏色: 間色和鋼琴色
Price: NT$1,203
| Material | Human Hair |
| Hair Color | Highlight & Piano |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Highlight & Piano |
| Type | Bangs Wig |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 200 |
| Gender | Women |
| Wigs Design | Bob Wigs |
| Human Hair Origin | Burmese Hair |
| Curl | Curly Wave |
| Density | Thicker |
| Human Hair Content | 70% |
| Material Details | Human Hair, Animal Hair |
| 淨重 | 175 g |
| 長度 | 30.48 cm |
| 頭圍 | 55.88 cm |
| SKU | sb2410210143715830 |
Author: m***a
Date:
Review: this very beatiful and it is soft no regrets at all.
顏色: 間色和鋼琴色
Author: t***6
Date:
Review: all the above explains the human hair wig
顏色: 間色和鋼琴色
Author: a***7
Date:
Review: very soft hair and i love the color 😍
顏色: 間色和鋼琴色
Author: p***a
Date:
Review: I love my weave the colour is so great and I love the length
顏色: 間色和鋼琴色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.