Author: h***7
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
顏色: 棕色
Price: NT$276
Original Price: NT$293
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | wear and go wig |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Blonde Highlight |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Short Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Curly Wave |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 100 |
| 淨重 | 140 g |
| 長度 | 30 cm |
| 頭圍 | 53-58 cm |
| SKU | sb251225143365639857218 |
Overall Rating: 4.84/5
Author: h***7
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
顏色: 棕色
Author: a***9
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 有小女孩的可愛,也可以性感!好戴
顏色: 棕色
Author: f***5
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 拍照一定是非常搶眼 但建議自己本身的頭髮一定要藏好
顏色: 彩色
Author: J***n
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
顏色: 棕色